[Ukupno:0    Prosječno:0/5]

Сакам да дојдеш
Да ме бакнеш
Косата да ми ја кренеш
По вратот да ме галиш
На ѕид да ме набиеш
Да чувствуваш како кожата реагира
Сакам се што сакаш ти
И тебе те сакам

Сакам да те фрлам на кревет
Да те бакнувам
Секој милиметар да го излижам
Сите точки кои те палат да ги галам
Да те грицкам
Сакам се што сакаш ти
И тебе те сакам

Очите убави кога ме гледаат сакам
Допирот твој ме возбудува
Усните нежни кога ми зборуваат сакам
Па по вратот ме бакнуваат
Кога ќе влезеш во мене полека,
па силно, па длабоко
Во кревет, на маса
Сакам се што сакаш ти
И тебе те сакам
И ми фалиш. И на други им фалиш
Ама мене најмногу

Posted by play

This article has 1 comment

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Subscribe without commenting