[Ukupno:0    Prosječno:0/5]

Со врвот на јазикот
ги допирам набрекнатите пупки
на меките гради
тврди
и на допир поигрливи
влажни…
чуствувам како кожата станува рапава
секоја пора се отвора
со прстите
чинам чуда
откривам извор
кој низ прстиве
ми лизга
оган
ги гори
ги освојува
и задржува длабоко
за себе
за да почуствуваат…
колку само топлина
и болка од оргазмична страст…

…болка
те стресува
со очи сонливи
низ магла
прстите свои ги набљудуваш
а, тие…
со белег
црвен
обележани
и…
како низ оган да минале
и…
на нив
белег од страст
оставила
играта сонлива

Odgovori

Ova web-stranica koristi Akismet za zaštitu protiv spama. Saznajte kako se obrađuju podaci komentara.

Subscribe without commenting